شرکت ساموآ اسپانیا در راستای بهبود عملکرد گریس پمپهای PM35 در قسمت سوییچینگ هوا تغییراتی به وجود آورده است. از مزایای این تغییرات در گریس پمپ پنوماتیک حذف ارینگ و پکینگ میباشد.

از مزایای دیگر آن بزرگتر شدن قطر وردی هوا و در نتیجه روانتر کار کردن گریس پمپ میباشد. این گریس پمپ با دهنه ی خروجی 3/8 اینچ باعث خروجی بیشتر گریس و افت فشار کمتر در فواصل طولانی تر شیلنگ میباشد.

با توجه به قطر بالای AIR MOTOR در گریس پمپ بشکه کش ساموآ سری PM35 و نسبت فشار بالای 1:60 میزان فشار خروجی گریس نیز بالا میباشد.

این گریس پمپ بادی جهت انتقال گریس در فواصل طولانی و انتقال در حجم زیادتر از گریس پمپ های دیگر مفید میباشد. ساختمان ی ساده ی این گریس پمپ اروپائی (اسپانیایی) باعث تعمیرات راحت آن و همچنین به دلیل طراحی خاص ایرموتور در برابر رطوبت وآلودگی مقاومتر میباشد.

مکانیزم شیر یکطرفه ی این گریس پمپ بادی بشکه ای به صورت ساچمه ای میباشد و از فنر استفاده نشده و ذرات آلودگی و خارجی بزرگتر از حد معمول را از خود عبور میدهد. البته این به آن معنا نیست که این گریس پمپ در برابر آلودگی مقاوم میباشد. هیچ گریس پمپی در دنیا در برابر آلودگی مقاومت چندانی ندارد ولی با توجه به مکانیزم شیر یکطرفه در این گریس پمپ ضریب از کار افتادن این گریس پمپ در برابر سایر گریس پمپ های موجود در بازار پایینتر است.

این گریس پمپ در صنایعی همچون فولاد و سیمان و معدن بسیار پرطرفدار میباشد و از آزمونهای خود به جهت کار و سازگاری با شرایط سخت کاری با سربلندی کامل نمره ی قبولی گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه لیست قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت مشاهده انواع گریس پمپ کلیک کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 40 کاربر
10 / 10
از 40 کاربر