در صنایع مختلف از جمله نمایندگی های خودروهای سبک و سنگین، اتو سرویس ها، ناوگان اتوبوسرانی، صنایع غذایی، چسب سازی و ....نیاز به انتقال و جابجایی سیالات از مخازن بزرگ به مخازن کوچکتر در ارتفاعات مختلف است. پمپ دیافراگمی ( پمپ بشکه کش ) یکی از بهترین گزینه ها برای این هدف می باشد. یکی از دلایل این امر دبی و فلوی خروجی بالای پمپ دیافراگمی نسبت به سایر انواع پمپ های موجود در بازار است.

کاربرد پمپ دیافراگمی

تامین و فروش انواع پمپ دیافراگمی پنوماتیکی ( پمپ بشکه کش ) با کمترین قیمت در فروشگاه ابزار لوب

همچنین پمپ دیافراگمی در دسته پمپ های بادی یا پمپ های پنوماتیکی قرار می گیرد، بنابراین بدون نیاز به جریان برق در محیط های باز و خارج از کارگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

همانطور که در بالا اشاره شد، پمپ دیافراگمی ( پمپ بشکه کش ) به منظور انتقال و جابجایی سیالات استفاده می شود. لذا پمپ دیافراگمی دارای کاربردهای زیر است:

-          پمپ دیافراگمی روغن

-          پمپ دیافراگمی شیشه شو ( پمپ دیافراگمی شیشه شور)

-          پمپ دیافراگمی ضدیخ

-          پمپ دیافراگمی آب

-          پمپ دیافراگمی اسید

-          پمپ دیافراگمی عسل

-          پمپ دیافراگمی چسب

-          ...

بسته به ارتفاع مورد نیاز برای جابجایی سیال و نسبت انتقال می توان از پمپ دیافراگمی ( پمپ بشکه کش ) متفاوت بنا به نیاز استفاده کرد.

همچنین در صنایع مختلف، گاهی نیاز به ترکیب دو سیال و انتقال  و جابجایی آن می باشد.برای این منظور پمپ دیافراگمی با دو ورودی و دبی های مختلف وجود دارد.

فروشگاه ابزار لوب تامین کننده انواع پمپ های دیافراگمی شرکت ساموا Samoa  و گراکو Graco با کاربردها و دبی های مختلف مانند پمپ دیافراگمی روغن، پمپ دیافراگمی شیشه شو ( پمپ دیافراگمی شیشه شور )، پمپ دیافراگمی ضدیخ، پمپ دیافراگمی آب، پمپ دیافراگمی اسید، پمپ دیافراگمی عسل، پمپ دیافراگمی چسب و ... می باشد. کلیه پمپ های دیافراگمی ( پمپ بشکه کش ) دارای 10 سال خدمات پس از قروش می باشند.

همچنین فروشگاه ابزار لوب تامین کننده انواع پمپ دیافراگمی به قیمت نمایندگی و قابل رقابت می باشد.

به منظور مشاهده مشخصات انواع پمپ دیافراگمی کلیک کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 39 کاربر
9 / 10
از 39 کاربر