منظور مشاهده انواع گریس پمپ برقی مرکزی کلیک کنید.

در یک سیستم روانکاری مرکزی، گریس پمپ برقی مهمترین وظیفه که ایجاد فشار و انتقال گریس می باشد را برعهده دارد. بنابراین انتخاب یک گریس پمپ برقی مرکزی بسیار حایز اهمیت است.

سیستم روانکاری مرکزی دوخطی برای طول خط های زیاد، تعداد نقاط بالا و شرایط کاری سخت استفاده می شود. از اینرو گریس پمپ برقی باید انتخاب شود که هم فشار بالایی داشته باشد و هم فلوی خروجی بالا.

از طرف دیگر در یک سیستم روانکاری مرکزی تولاین باید اجزای دیگزی مانند مقسم گریس ، شیر تعویض خط و سویئچ فشار انتهای خط انتخاب نمود که خرید این تجهیزات روانکاری، هزینه های زیادی را بر دوش کارخانه ها متحمل می سازد.

بنابراین انتخاب گریس پمپ برقی مرکزی اتومات با کارایی بالا و کمترین قیمت همیشه مورد توجه مشتریان عزیز می باشد.

فروشگاه ابزار لوب در سال 95 نمایندگی انحصاری شرکت ILC ایتالیا را اخذ کرده است. این شرکت با سالها تجربه موفق به تولید گریس پمپ برقی مرکزی اتوماتی شده که علاوه بر کارایی بالا و قیمت مناسب دارای شرایط زیر است:

فشار کاری 400 بار

فلوی خروجی: 200 تا 400 سانتیمتر مکعب

دارای شاسی در زیر گریس پمپ برقی اتومات مرکزی

دارای شیر تعویض خط الکتریکی  و یا هیدرولیکی

حجم مخزن 30 و یا 100 لیتری فلزی

از دیگر مزایای گریس پمپ برقی مرکزی اتومات TWIN ایتالیا آن است که موتور این گریس پمپ با برقهای 24، 220 ولت و سه فاز طراحی شده و مشتریان می توانند هر مدلی که تمایل داشتند را سفارش دهند. همچنین شیر تعویض خط این گریس پمپ برقی مرکزی اتومات نیز قابل سفارش با برق 24 و 220 ولت می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 43 کاربر
10 / 10
از 43 کاربر