گریس پمپ سطلی پنوماتیک وسیله ای است که شامل یک گریس پمپ پنوماتیکی، یک مخزن که میتواند از 12 کیلوگرم تا 60 کیلوگرم (25 پوند تا 120 پوند)، صفحه ی هدایت کننده ی گریس و درپوش بشکه به همراه تفنگی گریس میباشد.

گریس پمپ بادی سطلی به دلیل وزن کم آن قابلیت پرتابل بودن دارد و برای سهولیت عملیات گریسکاری میتوان از ترولی یا چرخ دستی جهت حمل مخزن و مجموعه استفاده نمود.

جهت استفاده از گریس پمپ سطلی پنوماتیک میتوان از بشکه های استاندارد موجود در بازار نیز استفاده نمود بدین ترتیب که پس از برداشتن درب بشکه ی استاندارد، درپوش بشکه و صفحه هدایت کننده گریس را به همراه گریس پمپ پنوماتیک داخل مخزن گریس قرار داده و بدین ترتیب پکیج گریس پمپ سطلی پنوماتیک مهیای استفاده خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ابزارلوب تماس حاصل فرمائید.

گریس پمپ های سطلی پنوماتیک کاملترین نوع گریس پمپ می باشند و به صورت یک پکیج کامل در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. گریس پمپ سطلی پنوماتیک با مخزن های 12 تا 50 لیتری در دسترس هستند و برای مصارف سنگین با حجم گریس کاری بالا مناسب می باشند. گریس پمپ سطلی پنوماتیک دارای یک پمپ فشار قوی میباشد و با اتصال فشار باد به پمپ آن را تا چند ده برابر تقویت می کند و با استفاده از یک صفحه لاستیکی به نام فالوور پلیت follower plate، گریس موجود داخل مخزن را تحت فشار قرار می دهد و سطل را تمیز می کند. از یک درام کاور Drum cover برای نصب Air motor استفاده می شود. به وسیله شلنگ فشار قوی هیدرولیکی گریس را به تفنگ یا کلت گریس یا گان گریس منتقل می کند. گریس پمپ های سطلی پنوماتیک دارای ابعاد و وزن کوچکتری نسبت به سایر گریس پمپ های بادی بشکه ای هستند و اغلب آنها دارای چرخ و دستگیره برای حمل و نقل آسان میباشند. 

با فشار دست بر روی گریس گان (نازل گریس) مسیر گریس باز شده و در کمترین زمان مقدار قابل توجهی گریس خارج می شود. 

استفاده از واحد مراقبت هوا جهت فیلتراسیون هوای فشرده ی ورودی به( Air motor ) ضروریست . این فیلتر ذرات معلق موجود در هوای فشرده را فیلتر و هوای تمیز وارد (Air motor) میکند.

استفاده از صفحه ی هادی گریس (Follower Plate ) و درپوش سطل(Drum Cover ) اکیداً توصیه می شود چون در صورت عدم استفاده، به دلیل هوای ایجاد شده در بین گریس (Air Pocket)، گریس پمپ سطلی پنوماتیکی قادر به مکش گریس نخواهد بود.

شرکت گراکو Graco آمریکا و ساموآ Samoa اسپانیا دوتا از بهترین تولید کننده های گریس پمپ های سطلی پوماتیک هستند که تعداد متنوعی گریس پمپ با نسبت فشار و خروجی متفاوت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

گریس پمپ سطلی پنوماتیک مناسب مکانهایی است که نیاز به حجم کم گریسکاری دارند. با استفاده از قرقره شلنگ جمع کن و گاری می توان نقاط دور از دسترس را گریسکاری نمود. تزریق ممتد و بدون قطع و وصـــل، کاهش هزینه خرید گریـس، تزریق حجم بالایی از گریس در زمان اندک با فشـــــار بالا، حـجم منـاسب و قـابلیت استفاده در محیط های محـــدود از مزایای استفاده از این گریس پمپ ها می باشد.

کلیه محصولات دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشند. تیم فنی فروشگاه ابزار لوب بهترین مشاوره را جهت خرید این محصول به شما می دهد. تعمیر این گریس پمپ های صنعتی کارگاهی امکان پذیر است و فروشگاه کیت تعمیراتی repair kit را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

امکان ارسال به شهرستان یا محل مورد نظر شما تنها با یک تماس میسر می باشد.

گریس پمپ سطلی پنوماتیک ساموا و گراکو با کیفیت عالی، راندمان زیاد، خروجی گریس منظم و یکنواخت، عملکرد عالی و کم صدا، نصب و نگهداری آسان، وزن بسیار سبک و اندازه کوچک، قابلیت حمل بسیار راحت را در محیط کار ایجاد کرده، ویژگی این گریس پمپ های صنعتی و گاراژی موجب شده این محصول پرفروش ترین گریس پمپ های بادی در بازار شود و هر چه در صنعت روانکاری مشتریان نیاز دارند این مدل گریس پمپ سطلی پنوماتیک می تواند در فرآیند افزایش کارایی و سرعت به شما کمک ویژه ای کند، فروشگاه ابزار لوب نماینده محصولات ساموا اروپا و گراکو آمریکا طیف وسیعی از گریس پمپ های بادی از 12 کیلویی تا 220 لیتری بشکه ای را ارائه میدهد.

گریس پمپ بادی سطلی گراکو آمریکا با کیفیت آلیاژ بسیار بالا می باشد، این دستگاه گریس پمپ بادی دارای یک پکیج کامل می باشد که شامل یک پمپ بادی فشاری قوی صنعتی فایربال 425 با قدرت 1 به 75 با قابلیت پمپاژ جریان بالا معادل 700 گرم  در دقیقه و به همراه یک صدا خفه کن، یک عدد شلنگ فشار قوی 2متری، کلت یا گان گریس همراه با لقلقه یا هرزگرد، مخزن 12 تا 20کیلویی، فالورپلیت که درون سطل گریس قرار می گیرد تا مواد گریس را تحت فشار قرار دهد، فیلتر و رگلاتور باد FRL که برای تمیز کردن هوا و تنظیم فشار ورودی هوا استفاده می شود و گاری می باشد، این پکیج گریس پمپ بدون نیاز به هیچ لوازم دیگر آماده برای استفاده مشتریان در صنعت می باشد.

 گریس پمپ های آمریکایی فایربال با دقت قطعات ماشینکاری ساخته شده با آلیاژ درجه یک با دوام به پمپ عمر طولانی تر می دهد و مناسب کارهای Heavy duty در صنایع و ماشین آلات راه سازیست.

گریس پمپ سطلی پنوماتیکی شامل دو قسمت می باشد:

1- موتور هوا (pump Air Motor )

2- لوله پمپ ( pump tube )

موتور (pump Air Motor ) بخش پنوماتیکی گریس پمپ بادی می باشد این بخش در واقع محرک و راه‌انداز گریس پمپ بادی است که شامل یک سیلندر و پیستون پنوماتیکی است که دارای آب بندهای پنوماتیک می‌باشد. همچنین این بخش شامل یک سوپاپ کشویی است که وظیفه‌ی انتقال هوا به صورت مداوم به دو سوی پیستون جهت حرکت خطی را دارا می‌باشد. جهت بالا بردن عمر کاری در قسمت موتور پمپ گریس پمپ بادی (گریس پمپ پنوماتیکی) باید از واحد مراقبت هوای فشرده استفاده کرد. با واحد مراقبت هوای فشرده می‌توان هوای ورودی به داخل پمپ موتور را تمیز کرد و از ورود هرگونه قطرات آب و یا گرد و غبار جلوگیری کرد.

( pump tube ) گریس پمپ بادی دارای شفت‌ها و قطعاتی می‌باشد که حرکت رفت و برگشتی خود را از موتور بادی پمپ گرفته و وظیفه‌ی انتقال گریس به سمت خروجی گریس پمپ پنوماتیکی بشکه‌ای را دارد. شفت خروجی موتور پمپ به شفت ورودی لوله پمپ متصل شده و توسط موتور پمپ به سمت بالا و پایین حرکت می‌کنند. گریس توسط سوپاپ‌ مکیده می‌شود، سوپاپ به یک سمت تمایل به حرکت دارد و توسط ساچمه‌هایی که داخل لوله پمپ قرار دارند از برگشت گریس مانند یک شیر یکطرفه جلوگیری میکند. شایع‌ترین مشکل در این قسمت لنگی قطعات می‌باشد، در صورت بالا بودن لنگی حتماً باید قطعه‌ تعویض گردد، در غیر اینصورت به علت عدم هم محوری قطعات گریس پمپ بادی از کار می ایستد.

کاربرد گریس پمپ سطلی پنوماتیک

ویژگی های عالی گريس پمپ های بادی در سطلهای متفاوت موجب شده برای سيستم تزريق و انتقال گريس مناسب جهت کارخانجات صنعتی، ماشین آلات راهسازی و معدنی، تعمیرگاههای اتوبوس و ماشین آلات حمل و نقل سنگین، صنایع خودروسازی، کشاورزی، سنگین، دریایی، ساختمانی و صنعتی باشد.

 ویژگی گریس پمپ سطلی پنوماتیک

  • ایده آل برای کاربردهای با حجم بالا و عملکرد پایدار.
  • کارایی راحت و نصب آسان برای استفاده از تمامی پمپ ها با تمامی اقلام لازم.
  • دارای یک فیلتر قابل تعویض در ابتدای pump tube پمپ گریس جهت جلوگیری از ورود ذرات خارجی.
  • دارای پیستون فولادی، بوشینگ مقاوم وسوپاپ های ماشینکاری شده 
  • دارای صدا خفه کن جهت کاهش سر و صدای دستگاه 

جهت راه انداختن دستگاه پمپ را روی سطل قرار داره، دستگاه را به کمپرسور باد متصل نموده و واحد مراقبت هوا را روی 5 الی 8 بار تنظیم کنید پس از اطمینان از خروج گریس از دستگاه، اتصال باد را قطع کنید. شلنگ گریس پمپ را به پمپ نصب کنید و تفنگ (کلت) را به طرف دیگر شلنگ متصل کنید و ماشه کلت گریس را فشار دهید. پس از خروج گریس از تفنگ (گان) دستگاه هواگیری شده و آماده استفاده می باشد. برای افزایش طول عمر دستگاه حتما پس از هر بار استفاده دستگاه را از باد جدا کنید تا زیر فشار باقی نماند. دستگاه را در محیط تمیز و خشک نگهداری کنید.

 به منظور مشاهده انواع گریس پمپ سطلی پنوماتیک کلیک کنید.

ارسال نظر

قلی زاده : نماینده ساموا
36 0
شما نماینده ساموا samoa هستید میتونید نامه نمایندگی ارائه کنید ؟
مدیریت : پاسخ
36 0
بله در صورت تمایل آدرس ایمیلتون رو اعلام کنید
اسدی : اسدی
21 0
سلام مقدار خروجی گریس پمپ چقدر می باشد؟
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام خروجی گریس پمپ 3+3 مقدار 1200 گرم در دقیقه می باشد جهت دریافت کاتالوگ با فروشگاه تماس بگیرید
فیروزی : فیروزی
17 0
سلام ما یک مدل گریس پمپ با خروجی 5 کیلو در دقیقه میخواهیم شما میتونید تامین کنید؟
مدیریت : پاسخ
17 0
سلام لطفا با فروشگاه تماس بگیرید تا راهنماییهای لازم در خصوص خرید گریس پمپ را خدمتتان ارائه نمایند
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 90 کاربر
9 / 10
از 90 کاربر